Mihkel Uba Photography
in English Eesti keeles

Mihkel Uba?

Olen kaameratega mänginud juba kaugest nooruspõlvest alates, süvenedes neisse sügavamalt alates 2001. aastast. Sellest ajast saadik olen omal käel otsinud põnevaid tulemusi kasutades nii sajandi esimesest poolest pärit täismanuaalseid kui tänapäevaseid digitaalseid (peegel)kaameraid. Tänu pikaajalisele sättimisele ja katsetamisele on mul välja kujunenud kindlasti isikupärane ja ära tuntav käekiri, mis üllatab positiivselt iga uut avastajat ning hoiab vanad huvilised pidevalt meeldivas uue materjali ootusärevuses.

Millest jutt?

Foto ei pea olema lihtsalt ilus pilt fotoalbumis või tükike mälestust riiulil. Foto võib olla ka personaalne kunstiteos su seinal või eriline kingitus kellelegi erilisele. Fotograafia piire väänates olen kindel, et minuga koostööd tehes saate oma ideest unikaalse ja rahuldustpakkuva tulemi.

Antud lehele olen kokku kogunud oma silmapaistvamad tööd läbi aegade, et anda ülevaade oma ideedest, oskustest ja suundadest kõigile, kes siia uudistama tulnud on. Minu kaamera ette on jäänud nii kauneid tütarlapsi, tugevaid meeskaraktereid kui terveid bände ning kõik nad on olnud ülimalt rahul nii tulemuse kui töö protsessi endaga.

Ka sinul on võimalus jäädvustada end just nii eriliselt kui koostöö-fantaasia lubab!

Jään ootama!
Mihkel U.